Pravopisné vychytávky na přijímačky

Čekají Tě letos přijímačky na střední školu? Pokud ano, nabízíme Ti skvělého pomocníka do přípravy! Tento pravopisný e-book Ti odhalí ty nejčastější chytáky, na které s vysokou pravděpodobností v testu narazíš. Společně se podíváme na slova a spojení, v nichž studenti často chybují a vysvětlíme si, jak to má být správně. E-book je interaktivní, stačí jeden klik a dostaneš se na konkrétní učivo, kde je češtinářská látka vysvětlena. Vše pod záštitou projektu Čeština doma. 

Skladem
Kód: 60
Značka: Čeština doma
249 Kč

Pravopisný e-book je vhodným studijním materiálem, který studenti upotřebí zejména v rámci své přípravy na přijímací zkoušky na střední školy. E-book představuje pravopisné záludnosti, se kterými se studenti v testech potýkají, které se v testech opakovaně objevují.

Každý příklad je studentům objasněn a vysvětlen dle pravidel českého pravopisu a doplněn odkazy na detailní vysvětlení dané látky. E-book je interaktivní, je propojený s učivy uvedenými na webových stránkách Čeština doma. 

Tematické okruhy, kterým se e-book věnuje, jsou následující: psaní skupin MĚ / MNĚ, psaní skupin BĚ / BJE / PĚ, dále vyjmenovaná slova, nechybí ani předpony s- a z- a závěrečné pravopisné desatero. Desatero je sestaveno z nejfrekventovanějších chyb pravopisného charakteru. 

Věříme, že jde o užitečnou pomůcku, která může pomoci všem žákům 9. tříd. 

Zpět do obchodu